Nikwax Down Wash Direct (300ml)
10,95
-22%
13,95
Adviesprijs
Als je lid bent van het spaarprogramma spaar je 1 punt voor iedere euro die je besteedt. Bij 50 punten krijg je al €2,50 korting.
Voor 22.00 uur besteld, morgen in huis
Productomschrijving + -
De Nikwax Down Wash Direct (300ml) heeft de volgende kenmerken:
De Nikwax Down Wash Direct is een technische reiniger voor hydrofoob en regulier dons. De reiniger verwijdert vuil van zowel de stof als de donzen vulling en het herstelt ook de duurzame waterafstotende werking (DWR).Specificaties:
- Inhoud: 300 ml
- Werking: reinigt grondig, herstelt het isolerende en waterafstotende vermogen van hydrofoob dons en doet de prestaties opleven waardoor je warmer en droger blijft
- Geschikt voor: aanbevolen voor alle kleding of slaapzakken met dons
- Gebruik machinewas: verwijder alle wasmiddelophoping uit het wasmiddelbakje; plaats maximaal twee items in de wasmachine (alleen donskleding); voeg 100 ml Down Wash toe; was volgens het waslabel, bij voorkeur op lage stand en langzaam centrifugeren; drogen in de droogtrommel wordt aangeraden (als het waslabel dit toelaat)
- Gebruik handwas: gebruik handschoenen; voeg 100 ml toe aan 12-15 liter handwarm water; dompel het item onder en schud om te mengen, zorg voor volledige bevochtiging; laat 5-10 minuten intrekken en roer dan goed door; grondig spoelen tot het water helder is; drogen in de droogtrommel wordt aangeraden (als het waslabel dit toelaat)
Meer info + -
| Artikelnummer | 1K1P12 |
|---|---|
| Materiaal | - |
| Geslacht | Dames, Heren, Jongens, Meisjes |
| Kleur | Wit |
| Sport | Outdoor |
| Producttype | Accessoires |
| Merk | Nikwax |